Szkolenia z rozwoju osobistego przeznaczone są dla tych z was, którzy są zainteresowani life-coachingiem i po prostu lepiej uczą się w większej grupie. Mogą czerpać energię i inspirację z dynamizmu i różnorodności grupy, jednocześnie pracując nad własnym rozwojem.

Szkolenia dla firm, tworzę w oparciu o Wasze indywidualne oczekiwania. Każda firma otrzymuje dedykowany scenariusz szkolenia.
Szkolenia biznesowe to dziś nieodłączny element spójnej i efektywnej strategii rozwoju firmy. Inwestycja w pracowników to pewna lokata z gwarancją zysku.

 

 

POWER LOOK, czyli o znaczeniu wizerunku w biznesie.

 

To nie jest sztywny wykład tylko profesjonalna konsultacja o stylu ubierania się i o zasadach panujących w środowisku zawodowym. O przekazie jaki kreujemy swoim wyglądem – świadomie lub nie. I o tym jak wykorzystać wizerunek, aby osiągnąć to czego chcemy?

Wierzę, że szkolenie z rozwoju osobistego Power Look, pozwoli Ci odkryć narzędzia z zarządzania wizerunkiem, których być może nie brałaś do tej pory pod uwagę.

Cel –> Umiejętne wybieranie strojów na co dzień, podczas wystąpień publicznych, spotkań z klientami i partnerami biznesowymi, zgodnie ze swoją sylwetką I pozycją zawodową.

Efekt –>  Lepsze samopoczucie i pewność, że jesteś postrzegana jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy w trudnych sytuacjach zmian, które zachodzą obecnie na rynku pracy.

Zapytaj mnie o termin warsztatu: +48 602250805 lub kontakt@izabelamuther.pl

 

 

 

 

SŁOWA MOCY, czyli mów i myśl o sobie dobrze

 

Słowa MOCY, to szkolenie on-line z rozwoju osobistego dla tych z was, które potrzebują wzmocnić lub zbudować pewność siebie. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać́ o Twoich unikalnych wartościach, talentach i doświadczeniach – każdy z nas je ma. A Twoje mocne strony to Twoja MOC! Zacznij z nich korzystać́.

W trakcie szkolenia on-line odkryjesz:

  1. Dlaczego tak trudno jest mówić o sobie dobrze i jak to zmienić
  2. Jakie są Twoje zasoby, na których możesz budować swoją przyszłość
  3. Jak mówić, żeby świat zechciał Cię wysłuchać

Cel –> Rozwój osobisty poprzez poznanie własnego potencjału, skutecznych metod autoprezentacji oraz analizę swoich wartości. Wspólnie zmotywujemy Cię do działania, do walki o Siebie.

Efekt –> Umiejętność wykorzystania swoich mocnych stron w życiu zawodowym i prywatnie. Pewność siebie w komunikacji.

Zapytaj mnie o termin warsztatu: +48 602250805 lub kontakt@izabelamuther.pl

 

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading