Czujesz, że doszłaś do muru i bez pewnych zmian nie ruszysz dalej. Wiesz, że potrzebujesz zmiany, ale pogubiłaś się w życiowych lub zawodowych priorytetach? Wkurzają Cię stare schematy zachowań. Chcesz działać inaczej, ale nie wiesz jak. Mój autorski program mentoringowy porządkuje, wskazuje drogę i motywuje do działania.

Zapraszam Cię na pierwsze spotkanie, podczas którego poznamy się nawzajem i wybierzemy poziom współpracy, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. 

POZIOM 1: WSPARCIE W ŻYCIU

Potrzebujesz uporządkować chaos wokół siebie? Szukasz wsparcia merytorycznego i motywacji, aby odnaleźć właściwą drogę. Sprawdzimy co Cię motywuje – czyli co jest dla CIEBIE naprawdę ważne. Co jest twoim potencjałem i jak go wykorzystać, aby osiągnąć to czego chcesz.

Przykładowe tematy sesji z life coachingu:

  • Schematy zachowań, blokujące rozwój
  • Lęki i przekonania, które nie pozwalają Ci rozwinąć skrzydeł. Wykorzystując bardzo skuteczną metodę uwalniania negatywnych emocji i blokad – Brainspotting
  • Twoje role życiowe
  • Twoje wartości i prawdziwe potrzeby

Po kursie life coachingu ze mną masz jasno określoną drogę, którą chcesz podążać. Dzięki świadomości, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, masz motywację do działania. Dostajesz narzędzia, które pomogą Ci ruszyć do przodu i trzymać się obranego celu. Na każdym etapie sesji life coachingowej masz moje pełne wsparcie. Jestem w tym z Tobą i dla Ciebie.

 

KONTAKT: +48 602250805 lub kontakt@izabelamuther.pl

CENA: 500PLN/spotkanie

 

 

POZIOM 2: WSPARCIE KARIERY

Twoja kariera lub biznes, utknęła w martwym punkcie?
Zastanawiasz się nad zmianą, ale szukasz kierunku?
Powtarzasz schematy zachowań, które nie działają, ale nie wiesz, jak je zmienić?
Zadajesz sobie pytanie: jak pokierować karierą, aby osiągnąć cel na miarę moich aspiracji?

W trakcie spotkań przeanalizujemy Twoją obecną sytuację i określimy jakich działań lub umiejętności potrzebujesz, aby osiągnąć pozycję zawodową na miarę swoich potrzeb. Dzięki sesjom z coachingu kariery, dowiesz się jak działać skutecznie, komunikować się profesjonalnie lub jak znaleźć nową drogę zawodową.

Przykładowe tematy sesji business coachingu:

  • Jakie schematy myślenia kierują twoimi decyzjami?
  • Jak przekuć swoje naturalne talenty w potencjał zawodowy i wzmocnić pewność siebie?
  • Jak się komunikować, aby zdobyć zaufanie, szacunek i przede wszystkim osiągnąć to czego chcesz?
  • Cel zawodowy – czego chcesz naprawdę?

Mój kurs – coaching kariery, pozwoli Ci uporządkować swój zawodowy potencjał, określić drogę i priorytety. Wykorzystuję w tym celu nie tylko skuteczne narzędzia coachingowe, ale również moje własne doświadczenia z pracy jako menadżer w międzynarodowych korporacjach, polskich firmach, czy własnym biznesie. W każdym z tych obszarów potrzebujesz innych umiejętności i wiedzy. Znam z doświadczenia wszystkie „za i przeciw” pracy dla kogoś, znam blaski i cienie własnego biznesu. Podejmując ważne życiowe decyzje, warto wiedzieć z czym się one wiążą.

 

KONTAKT: +48 602250805 lub kontakt@izabelamuther.pl

CENA: 1300PLN/1H

 

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading