Katarzyna Czajkowska – fotografka i arteterapeutka w Czułe Oko, pedagog, kulturoznawca, wiceprezeska w Fundacji Metamorfozy

Joanna Chamera – Procurement Director of Quad Europe/Managing Director of CRT Poland

Sylwia Zasada – trener emisji głosu, właściciel Instytutu Edukacji Logopedycznej

Mentoring biznesowy z Izabelą Muther to sesje pełne profesjonalizmu, bogate w wiedzę i po brzegi wypełnione pytaniami, które prowadzą do rozwiązań. A te pomagają wznosić mój biznes na kolejne etapy rozwoju. Mentoring jest kompleksowym rozwiązaniem, pomagającym budować biznes zgodny z misją i wartościami wszystkich członków zespołu. Sesje mentoringowe są też spotkaniami z Izą – kobietą kreatywną, otwartą i z poczuciem humoru, która potrafi pochylić się nad człowiekiem, pomóc odkryć potrzeby i dążyć do ich zaspokojenia.

Aleksandra Łukomska – Recruitment Manager Poland w Codecool

Oprócz ogromu wiedzy merytorycznej, oczytania i posiadania bardzo silnych twardych kompetencji, Izabela jest profesjonalistką, którą wyróżnia umiejętność czytania i słuchania drugiego człowieka. Na spotkaniu z Izą nie usłyszysz patetycznych rad oraz przepisu na bogactwo i wieczne szczęście – to co Iza robi, to prawdziwy coaching. W trakcie naszych sesji, Iza zaoferowała mi narzędzia, z którymi pracuję do tej pory oraz pomogła mi określić moje potrzeby, cele oraz to, co mnie powstrzymuje. Iza to osoba, która ma wyjątkową zdolność to wyczuwania drugiego człowieka, co sprawia, że świetna w tym co robi. Usługi Izabeli rekomenduję w 100% i uważam, że każdy, komu zależy na własnym rozwoju, kto ma wątpliwości lub myśli o zmianie, powinien choć raz odbyć z nią spotkanie.

Jakub Stępień – BANPOL Personalvermittlung

Iza ubiera ludzi i projekty w ramy i jest w tym mistrzynią. Swoją pracą uspakaja i ukierunkowuje myśli. Jej zdecydowanie oraz energia wpływa na dobre samopoczucie grup, dla których jest autorytetem. Iza pokazuje narzędzia, dzięki którym absolutnie każdy w łatwy sposób będzie umiał krok po kroku polepszyć swoje życie.

Weronika Jurzyk – właścicielka ZENKA Soul Spa

Spotkania w atmosferze akceptacji, wyrozumiałości i otwartości na drugiego człowieka. Duże zaangażowanie. Profesjonalizm i doskonałe wyczucie. Absolutnie polecam. Weronika Jurzyk

rekomendacje izabela muther

Maria Pławska – Manager w Cinema City Poland

Pani Izabela zainspirowała mnie swoją postawą i osobowością już na pierwszych zajęciach z Profesjonalnej Komunikacji (Akademia Leona Koźmińskiego). Rok później, dołączyłam do grona wiernych klientek p. Izabeli w podróży do osiągania niemożliwego. Mimo, że nasza współpraca nie należał do najdłuższych, diametralnie odmieniła moje życie i postrzeganie przeze mnie nie tylko świata, lecz również samej siebie. Przychodząc pierwszy raz na spotkanie, nie wiedziałam czego się spodziewać i, nie ukrywam, nie byłam zbytnio optymistycznie nastawiona, jednak profesjonalizm i wszechobecna pozytywna energia wydostająca się z postaci p. Izabeli, od razu postawiła mnie na nogi i skierowała na właściwe tory. Wiedza, do której otrzymałam dostęp, umożliwiła i ułatwiła mi przemianę zwykłej studentki w dojrzałą i odpowiedzialną kobietę walczącą o swoje szczęście. Zawsze będę pamiętać z jaką życzliwością i bezinteresownością spotkałam się w tym pięknym gabinecie, której dumną właścicielką jest pani Izabela Muther.

Justyna Frydrych – studentka Akademii Leona Koźmińskiego

Dzięki zajęciom coachingowym nabrałam pewności siebie. Zdałam sobie sprawę z tego, jakie mam mocne strony, lęki i możliwości. Na spotkaniach czułam duże zaangażowanie i chęć pomocy. Wyczekiwałam na każde zajęcia, a po nich czułam się zmotywowana i chętna do działania. Dziękuję za wszystkie wskazówki, motywujące hasła i miło spędzony czas 🙂

Marcelina Romańska – Gądek – account manager

Iza to fantastyczny coach, trener i superwoman. Jest empatyczna i można się przed nią otworzyć. Roztacza wokół siebie dużo pozytywnej energii i ciepła. Konsultacja z Izą dodała mi pewności siebie. Otrzymałam od niej wiele cennych wskazówek. Przede wszystkim Iza pomogła mi określić mój cel zawodowy i rozwojowy. Omówiłyśmy wszystkie obszary, które pomogły mi odkryć na nowo mój potencjał i mocne strony. Rozłożyłyśmy na czynniki pierwsze lęki i przekonania, które mnie blokują i nie pozwalają ruszyć z miejsca. Dostałam bardzo pozytywnego kopa i od razu zaczęłam realizować swój harmonogram działań. Dziękuję!

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading