Cześć, jestem Izabela

Prawda jest taka, że uwielbiam pomagać ludziom, patrzeć jak pracująca ze mną osoba rozwija powoli skrzydła i znajduje odwagę aby sięgnąć po więcej. Dlatego moją pasją i (na szczęście) moją pracą jest motywowanie ludzi do działania, do walki o siebie! Jako doświadczony trener motywacji osobistej pomagam uwolnić niewykorzystany potencjał.
Jako coach i mentor, pomagam odnaleźć zagubioną drogę, w życiu prywatnym lub zawodowym, uczę działać pomimo lęku.

Moi podopieczni nazywają to, ogarnianiem chaosu w ich życiu 🙂 Mówią, że daję im nadzieję – dla mnie, to są najpiękniejsze słowa!

Jak działam? Bazując na własnych doświadczeniach. Jako menadżer w międzynarodowych korporacjach, jako przedsiębiorca tworzący własną markę, jako wykładowca profesjonalnej komunikacji, czy wreszcie jako trener motywacji osobistej i coach. Trochę się tego zebrało prze prawie 30 lat pracy.

Ciągle też poszukuję – nowych metod działania, skutecznych narzędzi, które wspomagają osiąganie sukcesu. Czymkolwiek ten sukces dla nas jest.

Wykorzystuję oczywiście wiedzę ze studiów – skończyłam Psychologię Biznesu na Koźmińskim i podyplomowo Job Coaching na SWPS, ale chętnie też sięgam do bardziej alternatywnych technik motywacji. Moje fascynacje i międzynarodowe poszukiwania w tym temacie zaprowadziły mnie do Tony’ego Robbinsa, u którego „chodziłam po rozżarzonych węglach” („olbrzyma w sobie” budzili u niego m.in. Oprah Winfrey, Anthony Hopkins, czy Nelson Mandela). Pracy z emocjami odkryłam poprzez „rozmowę z wewnętrznym dzieckiem”. Jestem też dumnym praktykiem Brainspotting – bardzo skutecznej, choć w Polsce mało znanej metody uwalniania negatywnych emocji i blokad. Właśnie likwidowanie blokad i przekonań są moim zdaniem szczególnie ważne w trudnym procesie zmiany, ponieważ one stopują nasze działania – a działanie to MOC, której potrzebujesz, aby skutecznie wprowadzić zmianę w swoim życiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Co oferuję? Silną motywację, skuteczne narzędzia i wsparcie. W tych tematach jestem ekspertem 🙂

Mam jeszcze bardzo kobiecą pasję – do ciuchów 🙂 W wieku 40 lat zostałam konsultantem wizerunku, oczywiście w biznesie. Zasad stylizacji personalnej nauczyłam się w prestiżowym London College of Fashion, od jednej z najlepszych stylistek w Anglii – Polly Holman. Konsekwencją tej pasji było stworzenie przeze mnie, w 2015 roku linii sukienek Smart Business dla pewnych siebie, stylowych kobiet. Prywatnie jestem żoną z ponad 20-letnim stażem, a to niezłe wyzwanie 🙂 Mamą trzech odważnych, młodych kobiet. Uwielbiam włoską pastę jedzoną w gronie najbliższych, czerwone wino i wyścigi na żaglówkach.

Osiągnięcia życiowe? Stworzenie i utrzymanie wielokulturowej rodziny oraz odwaga do zmian, z którymi przyszło mi się zmierzyć, aby móc funkcjonować w życiu, na swoich własnych zasadach. Wiem, że jest to możliwe.

Wszystkie zdjęcia na stronie wykonała Katarzyna Czajkowska / Czułe Oko

 

Poznaj moje usługi: program mentoringowy, konsultacja SOS, konsultacja wizerunkowa, szkolenia. 

Osoby, które zaprosiłam do współpracy. Łączy nas pasja, z jaką wykonujemy naszą pracę i chęć pomocy drugiemu człowiekowi.

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading