KONSULTACJA WIZERUNKOWA

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jak ubierać się zgodnie z własnymi aspiracjami i zajmowaną pozycją? Pokażę Ci, jak wykorzystać moc wizerunku, aby osiągnąć dokładnie to czego chcesz.

Konsultacja wizerunkowa ze stylistką ma formę 2-godzinnej sesji „POWER LOOK”. Omawiana tematyka będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb w oparciu o następujące tematy:

  • Twoje środowisko zawodowe. Jakie kody ubioru w nim obowiązują, co oznaczają i jak je wykorzystać w Twoim przypadku.
  • Wystąpienia publiczne, spotkania służbowe, wydarzenia towarzyskie oraz najczęściej popełniane błędy.
  • Garderoba do pracy. Jak wykorzystać moc wizerunku, aby podkreślić konkretne umiejętności zawodowe.
  • Mowa ciała i zachowanie, czy wiesz co mówią o Tobie?

W trakcie kursu personal branding opracuję dla Ciebie gotowe zestawy ubrań na każdą biznesową okazję. Stroje dopasowane do Twojego typu sylwetki, a także do Twojej pozycji zawodowej i celów, jakie sobie stawiasz. Oferuję Ci profesjonalną wiedzę, którą zdobyłam w London College of Fashion pod okiem stylistki biznesu Polly Hollman. Moje doświadczenie – managera pracującego w międzynarodowych korporacja jak i polskich firmach. Czy jako przedsiębiorcy tworzącego własną markę. Bazując na moich doświadczeniach zawodowych i pasji do ubrań, stworzyłam w 2015 roku moją wymarzoną kolekcję sukienek Smart Business, dla pewnych siebie, aktywnych kobiet.

Dzięki profesjonalnej wiedzy, doświadczeniu i pasji, konsultacja wizerunkowa ze mną, pozwoli Ci świadomie i skutecznie zarządzić swoim wizerunkiem.

 

KONTAKT: +48 602250805 lub kontakt@izabelamuther.pl

CENA: 500PLN/1,5H

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading