Czujesz, że doszłaś do muru i bez pewnych zmian w swoim życiu nie pójdziesz dalej. Wkurzają Cię stare schematy zachowań, chcesz a jednocześnie boisz się je zmienić. Znasz to wszechogarniające uczucie niemocy?

Na pocieszenie powiem, że nie jesteś w tym temacie osamotniona. Rozmawiam z wieloma  kobietami, które  dochodzą  do takiego „niewidzialnego muru”. Bardzo często za ten stan odpowiada nasze wychowanie na „grzeczną dziewczynkę” –  nie wychylaj się, nie chwal, nie odzywaj zbyt głośno…. Czasem, jakieś przykre doświadczenia z początków kariery i blokada gotowa. Najczęściej odbywa się to bez udziału naszej świadomości, w związku z czym bardzo trudno ją rozpoznać.  Dlatego nie ustaję w poszukiwaniu metod, które pomagają wydobyć na światło dzienne takie życiowe balasty aby móc je wyeliminować. W swojej pracy wykorzystuję wiele „niestandardowych metod”  –  jedną z nich jest BRAINSPOTTING – rewolucyjna metoda uwalniania traum/lęków, odkryta 20 lat temu przez amerykańskiego psychologa dr. Davida Granda. Od bardzo niedawna również w Polsce 🙂

Jak to działa.

Znasz powiedzenie „oczy są zwierciadłem duszy”?

Oczy są połączone z układem neurologicznym, dzięki temu znajdują miejsce, które pozwala mózgowi rozpracować stare, niezałatwione sprawy.

Działanie jest szybkie, a Twoim zadaniem jest  zaangażować się w obserwację tego, co pojawi się w Twojej głowie. Dać Sobie czas i przestrzeń, aby zobaczyć co się wydarzy!

Moim zadaniem  jest pomóc Ci odpakować to co Cię stopuje i pozwoli pójść dalej, bez obciążeń.

Z dumą informuję, że jestem jedynym NIE psychologiem/terapeutą w Polsce, który wykorzystuje Brainspotting w pracy nad łamaniem blokad i lęków związanych z naszym życiem zawodowym 🙂

Więcej o tej metodzie przeczytasz na stronie: www.brainspotting.pl lub www.brainspotting.com

Foto: Drew Graham Unsplash

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading