Sukienka kopertowa – fason idealny!

Kopertowa sukienka czyli Wrap Dress znana dzięki Diane von Furstenberg. Jest rzeczą absolutnie idealną jeśli chodzi o przydatność w kobiecej szafie. Jest to ciuch zupełnie ponadczasowy, trochę jak trench Burberry, który przez lata nie traci na świeżości. Ma to coś, co trudno określić słowami, po prostu kobieta wygląda w niej kobieco i na czasie, nie ważne ile ma lat.

Co za tym stoi?

Wszystko przez bardzo zmyślną konstrukcję, którą można samemu sterować. Ten system powoduje, że każda sylwetka dobrze w niej wygląda. Jeśli masz większe biodra, podkreśl talię, związując mocniej pasek sukienki, poluzuj lekko na biodrach, tak aby utworzyć większą literkę A na dole sukienki. Jeśli masz szersze ramiona, poluzuj sukienkę na górze, pokazując głębszy dekolt, co optycznie zmniejszy górną część sylwetki. Dół przytrzymaj mocniej przy sobie, żeby podkreślić jego szczupłość. Przy sylwetkach prostych, bez wcięć, wystarczy trochę poluzować w talii, a sama konstrukcja sukienki zrobi swoje czary mary z sylwetką. Wiązanie z boku, dekolt na zakładkę, pionowe odcięcie z boku sukienki. Właśnie te cięcia, pionowe i boczne powodują, że kobieca sylwetka wygląda na wyższą i szczuplejszą, i o to właśnie chodzi.

Uwielbiam tę sztukę iluzji.

Sukienka z charakterem

Dodatkowym atutem Wrap Dress jest jej uniwersalny charakter. Tę sukienkę można założyć i wyglądać świetnie naprawdę w wielu sytuacjach. Jeśli wybierzesz głęboką czerń, dużo biżuterii i piękne szpilki, obskoczysz każdą większą uroczystość. Jeśli zdecydujesz się na opcję w weselszym kolorze lub z wzorami świetnie sprawdzi się w pracy lub na weekend.

Ważne aby wybrać wersję, która jest uszyta z dobrej tkaniny i z dbałością o konstrukcję, wtedy będzie Ci służyła przez wiele sezonów i zdziała cuda 😉

Zdając sobie sprawę z tak wielu atutów i sukienki kopertowej, dodajemy w końcu ten model do naszej kolekcji sukienek idealnych. Po wielu próbach i testach, udało się nam stworzyć własną wersję Wrap Dress.

Kupujcie i noście szczęśliwie!

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.