GET READY FOR CHANGE

Jeśli czujesz, że doszłaś do muru i bez pewnych zmian w swoim życiu nie pójdziesz dalej. Wiesz, że potrzebujesz zmiany ale pogubiłaś się w życiowych priorytetach. Wkurzają Cię stare schematy zachowań, chcesz a jednocześnie boisz się zmian. 

Podczas 1,5-godzinnych spotkań (ile ich będzie zależy od Ciebie) omawiamy TWOJE prawdziwe cele i obszary nad którymi warto popracować aby je osiągnąć:

 • „Przeszkadzacze” sukcesu czyli  Twoje schematy zachowań  blokujące zmianę
 • Lęki i przekonania, które nie pozwalają Ci rozwinąć skrzydeł, Wykorzystując bardzo skuteczną metodę uwalniania negatywnych emocji i blokad – Brainspotting
 • Co komunikujesz swoim zachowaniem i i wyglądem
 • Jak funkcjonujesz w rolach życiowych
 • Droga do celu, krok po kroku

Po ukończeniu warsztatu będziesz mieć jasno określoną ścieżkę swoich celów zawodowych lub prywatnych. Otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci te cele osiągnąć. Ale przede wszystkim otrzymasz moje wsparcie na każdym etapie Twoich działań. Jestem w tym z Tobą i dla Ciebie. Czy jesteś gotowa na ZMIANĘ?

Masz pytania: +48602250805     kontakt@izabelamuther.pl

Jestem dla Ciebie również  ONLINE. 

 

 

NIE BÓJ SIĘ BAĆ I DZIAŁAJ

Jesteś już zmęczona ciągłym obawianiem się o wszystko. Nie wierzysz, że możesz poradzić sobie sama z sytuacjami, które Cię spotykają. Chcesz odetchnąć pełną piersią i zacząć żyć. Dowiedzieć się czego naprawdę chcesz i co jest dla Ciebie ważne.

Podczas 1,5-godzinnych spotkań (przeważnie 4 sesje) omawiamy obszary, w których czujesz niepokój i niepewność. Pokażę ci metody radzenia sobie z lękiem, między innymi Brainspotting, zupełnie nieznany w Polsce a z sukcesem praktykowany na całym świecie. Znasz powiedzenie „oczy są zwierciadłem duszy”?  – oczy są połączone z układem neurologicznym, dzięki temu znajdują miejsce, które pozwala mózgowi rozpracować stare, niezałatwione sprawy. Działanie jest szybkie, a wszystko co masz zrobić to zaangażować się w obserwację tego, co pojawi się w Twojej głowie. Dać Sobie czas i przestrzeń, aby zobaczyć co się wydarzy!Ja jestem po to by pomóc Ci odpakować to co Cię stopuje i pozwoli pójść dalej.

Omawiamy następujące tematy:

 • Kim jesteś? Co Cię stopuje a co motywuje do działania.

 • Jakie są Twoje schematy zachowań i przekonania.

 • Jakie lęki kierują Twoimi zachowaniami

 • Jakie działania możesz wykonać aby ruszyć do przodu

Po ukończeniu warsztatu będziesz mieć świadomość własnych zachowań i schematów oraz narzędzia aby przestać się martwić i zacząć żyć.

Masz pytania: +48602250805     kontakt@izabelamuther.pl

Jestem dla Ciebie również ONLINE

 

 

POWER LOOK GUIDE:

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jak ubierać się zgodnie z własnymi aspiracjami i zajmowaną pozycją? Jak się wyróżnić w konkurencyjnym środowisku i odnieść sukces? Na te pytania odpowiem podczas 2- godzinnej sesji „Power Look”. Pokażę Ci, jak wykorzystać moc wizerunku, aby osiągnąć dokładnie to czego chcesz.

Omawiana tematyka będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb w oparciu o następujące tematy:

 • Twoje środowisko zawodowe. Jakie kody ubioru w nim obowiązują, co oznaczają i jak je wykorzystać w Twoim przypadku.

 • Wystąpienia publiczne, spotkania służbowe, wydarzenia towarzyskie oraz najczęściej popełniane błędy.

 • Garderoba do pracy. Jak wykorzystać moc koloru i akcesoria aby podkreślić konkretne umiejętności zawodowe.

 • Mowa ciała i zachowanie, czy wiesz co mówią o Tobie?

Po ukończeniu warsztatu otrzymasz kompletną prezentację przykładowych zestawów ubrań i akcesoriów na każdą biznesową okazję, dostosowaną do typu Twojej sylwetki, a także do Twojej pozycji zawodowej i celów, jakie sobie stawiasz. 

Jesteś gotowa by sięgnąć po swoje marzenia!

Masz pytania: +48602250805     kontakt@izabelamuther.pl

CAREER START UP PROGRAM

Jak wybrać właściwą drogę kariery? Jak przekuć swoje naturalne talenty w potencjał zawodowy i zbudować ścieżkę  kariery na miarę swoich marzeń. Jak wzmocnić pewność siebie i zbudować postawę asertywną. Jak się komunikować aby zdobyć zaufanie i szacunek

Podczas 1,5-godzinnych spotkań (przeważnie 4 sesje) omówimy następujące tematy:

 • Kim jesteś? Co Cię stopuje a co motywuje do działania.
 • Jakie są Twoje schematy zachowań i przekonania, które mogą przeszkadzać w osiągnięciu celu, wykorzystując bardzo skuteczną metodę uwalniania negatywnych emocji i blokad – Brainspotting
 • Co komunikujesz swoim wyglądem i co mówi Twoja mowa ciała.
 • Postawa asertywna i pewność siebie jako elementy budowania potencjału biznesowego.
 • Twoje mocne strony, talenty i cel życiowy.

Po ukończeniu warsztatu będziesz mieć świadomość własnych zasobów oraz narzędzia do świadomego kierowania swoją karierą. Ale przede wszystkim,  dowiesz się czego naprawdę chcesz od życia i co jest dla Ciebie ważne. Jesteś gotowa na sukces?

Masz pytania: +48602250805     kontakt@izabelamuther.pl

Jestem dla Ciebie również  ONLINE 

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading