COACHING WIZERUNKOWY Z IZABELĄ MUTHER:

Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie? Jak ubierać się zgodnie z własnymi aspiracjami i zajmowaną pozycją? Jak się wyróżnić w konkurencyjnym środowisku i odnieść sukces? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas 2- godzinnej sesji POWER LOOK. Pokaże Ci, jak wykorzystać moc wizerunku, aby osiągnąć dokładnie to CZEGO CHCESZ.

Po ukończeniu warsztatu otrzymasz POWER LOOK GUIDE – kompletną prezentację ubrań i akcesoriów (torby, buty, zegarek) na każdą biznesową okazję, dostosowaną do typu Twojej sylwetki, a także do Twojej pozycji zawodowej i celów, jakie sobie stawiasz.  Jesteś gotowa by sięgnąć po swoje marzenia – zadzwoń lub zamów!

Naszym wspólnym celem będzie określenie stylu zgodnego z Twoją osobowością, oczekiwaniami zawodowymi i środowiskiem w którym funkcjonujesz. Omawiana tematyka będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb w oparciu o następujące tematy:

 • Twoje środowisko zawodowe. Jakie kody ubioru w nim obowiązują, co oznaczają i jak je wykorzystać w Twoim przypadku.
 • Wystąpienia publiczne, spotkania służbowe, wydarzenia towarzyskie oraz najczęściej popełniane błędy.
 • Garderoba do pracy. Jak wykorzystać moc koloru i akcesoria aby podkreślić konkretne umiejętności zawodowe.
  Mowa ciała i zachowanie, czy wiesz co mówią o Tobie?
 • Podróże służbowe: pakowanie walizki, co włożyć za granicą.

Jesteś gotowa by sięgnąć po swoje marzenia – zadzwoń lub zamów!

Język: polski lub angielski

WARSZTATY DLA FIRM – POWER LOOK

 

POWER LOOK w biznesie to mój autorski program, który w 3 krokach pokazuje jak osiągnąć przewagę w biznesie wykorzystując moc wizerunku . Jaki komunikat niewerbalny wysyłasz podczas negocjacji czy rozmów sprzedażowych z klientem, MA ZNACZENIE. Może on wspomóc lub przeszkodzić w budowaniu zaufania lub przekonania do nowego produktu czy usługi. Warto wiedzieć jaki jest ten komunikat i jak wykorzystać jego potencjał.

Podczas 2-godzinnego spotkania w małych grupach omawiane są zasady doboru garderoby zgodnie z zajmowanym stanowiskiem i celami firmy. Warsztat pozwala zrozumieć znaczenie wizerunku w w różnych sytuacjach zawodowych i kreowaniu własnej kariery. Omawiamy następujące tematy:

 • Kody ubioru w biznesie i jak je wykorzystać w konkretnych sytuacjach zawodowych
 • Wystąpienia publiczne, spotkania służbowe, wydarzenia towarzyskie oraz najczęściej popełniane błędy.
 • Garderoba do pracy.
 • I jak wykorzystać kolory i akcesoria aby pokazać konkretne cechy osobowości lub wzmocnić przekaz.
 • Podróże służbowe: pakowanie walizki, co włożyć za granicą.

Po ukończeniu warsztatu uczestnicy będą mieć świadomość własnego wyglądu oraz umiejętność świadomego kierowania wizerunkiem w określonych sytuacjach zawodowych.

Język: polski lub angielski

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.