Marka Izabela Muther powstała w 2015 roku w Warszawie. Od samego początku, misją marki jest projektowanie unikatowych sukienek łączących w sobie klasyczną elegancję i wygodę.

Nasze sukienki są uszyte z najwyższej jakości tkanin, które w połączeniu z perfekcją  kroju, idealnie podkreślają kobiecą sylwetkę dodając pewności siebie noszącej je KOBIECIE.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasze sukienki idealnie łączyły się z różnymi elementami garderoby, tak aby mogły stanowić kluczowy element każdej stylizacji dla pewnej siebie i nowoczesnej kobiety.

 

KILKA SŁÓW O MNIE

Nazywam się Izabela i jestem założycielką, jak również główną projektantką marki Izabela Muther. Od zawsze żyłam pomiędzy światem biznesu i mody. Moje szerokie doświadczenie w świecie mody i marketingu, jak również ukończenie szkoły projektowania ubioru i prestiżowego London College of Fashion w połączeniu ze studiami marketingowymi dało mi idealne podłoże do stworzenia własnej marki.

W między czasie, przez wiele lat prowadziłam warsztaty stylistyczne, które dodatkowo umożliwiły mi poznanie potrzeb współczesnych kobiet, jak również to, że moje klientki zawsze są najważniejsze.

Marka powstała z myślą o pewnych siebie, stylowych kobietach. Dzięki temu nasze sukienki pasują do różnych osobowości i charakterów.

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.