BIO

Jestem Trenerką Motywacji Osobistej. Wykładowcą w dziedzinie profesjonalnej komunikacji i budowania potencjału, mentorką na ścieżce życia. Potrafię odnaleźć Twoją wewnętrzną motywację i dać narzędzia, które spowodują zmianę. Jestem podczas tego etapu z Tobą i dla Ciebie.

 

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii w Biznesie oraz studia licencjackie z Komunikacji i Mediów Społecznych. Jestem w trakcie studiów podyplomowych Job Coaching. Moje szczere zafascynowanie alternatywnymi technikami motywacji, skłoniło mnie między innymi do „chodzenia  po rozżarzonych węglach” u Tony Robbins’a i rozmowę ze swoim wewnętrznym dzieckiem w grupie terapeutycznej. Wierzę, że poznanie i połączenie technik motywacyjnych z różnych dziedzin psychoedukacji daje największą skuteczność w trudnym procesie zmiany.

 

Szkolę w zakresie wykorzystania wizerunku w relacjach zawodowych, zarządzania własnym potencjałem i samorealizacji w biznesie i życiu osobistym. Pomagam ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych i odpowiedniej motywacji. Doświadczenie zawodowe jako Marketing Manager w międzynarodowych korporacjach i  przedsiębiorca tworzący własną markę,  nauczyły mnie kreatywnego myślenia, wychodzenia poza schematy i  pewności, że wszystko jest możliwe. Te wartości przekazuję moim podopiecznym.

 

Od 10 lat zajmuję się również wizerunkiem jako narzędziem budowania potencjału zawodowego na konkurencyjnym rynku pracy. Zasad stylizacji personalnej uczyłam się w prestiżowym London College of Fashion od jednej z najlepszych stylistek w Anglii – Polly Holman. Konsekwencją tej pasji było stworzenie w 2015 roku linii sukienek Smart Business. Marka powstała z myślą o pewnych siebie, stylowych kobietach.

 

Prywatnie jestem żoną pewnego przystojnego Niemca, którego poznałam ponad 20 lat temu i mamą trzech odważnych młodych kobiet. Uwielbiam włoską pastę jedzoną w gronie rodziny i przyjaciół. Lubię ścigać się na żaglówkach a niedawno odkryłam w sobie pasję do Windsurfingu. Za największe osiągnięcia życiowe uznaję stworzenie i utrzymanie wielokulturowej rodziny oraz odwagę do zmian, z którymi przyszło mi się zmierzyć, aby móc funkcjonować tak, jak JA CHCĘ.

 

Uwielbiam doradzać. Wchodzić w relacje. Motywować. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest dawanie wartości drugiemu człowiekowi, motywowanie do działania i obserwacja jak ta zmiana prowadzi do spełnionego, dobrego życia.

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.