O MNIE

Jestem trenerką Motywacji Osobistej, wykładowcą  Profesjonalnej Komunikacji i budowania potencjału, praktykiem Brainspotting – bardzo skutecznej metody uwalniania negatywnych emocji i blokad. Mobilizuję wewnętrzne motywacje osoby zainteresowanej zmianą i uwalniam ją od schematów myślenia i działania. Pomagam wydobyć pełnię potencjału i wiarę w siebie.

  • Uczę ludzi zarządzania swoimi zasobami i motywuję do samorealizacji w biznesie i życiu osobistym.

  • Zajmuję się wizerunkiem jako narzędziem budowania relacji zawodowych na konkurencyjnym rynku pracy.

  • Pomagam firmom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych i odpowiedniej motywacji.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii w biznesie i studia licencjackie z komunikacji i mediów społecznych. Studiuję podyplomowo Job Coaching.

Zafascynowana alternatywnymi technikami motywacji „chodziłam po rozżarzonych węglach” u Tony’ego Robbinsa („olbrzyma w sobie” budzili u niego m.in. Oprah Winfrey, Anthony Hopkins, czy Nelson Mandela). Zasad stylizacji personalnej nauczyłam się w prestiżowym London College of Fashion, od jednej z najlepszych stylistek w Anglii – Polly Holman. Konsekwencją tej pasji było stworzenie przeze mnie  w 2015 roku linii sukienek Smart Business dla pewnych siebie, stylowych kobiet.

Doświadczenia zawodowe, które zdobyłam jako marketing manager w międzynarodowych korporacjach, trener motywacji i komunikacji, przedsiębiorca tworzący własną markę, nauczyły mnie kreatywnego myślenia i wychodzenia poza schematy. Głęboko wierzę, że łączenie technik motywacyjnych z różnych dziedzin psychoedukacji daje największą skuteczność w trudnym procesie zmiany.

Prywatnie jestem żoną z ponad 20-letnim stażem i mamą trzech dzielnych córek. Uwielbiam włoską pastę jedzoną w gronie najbliższych, windsurfing i wyścigi na żaglówkach.

Osiągnięcia życiowe? Stworzenie i utrzymanie wielokulturowej rodziny oraz odwaga do zmian, z którymi przyszło mi się zmierzyć, aby móc funkcjonować w życiu na swoich zasadach. Wiem, że jest to możliwe.

 

 

 

 

 

Zapisz się do Naszego Newslettera!

Dołącz do Nas i zyskaj -10% na pierwsze zakupy.

Loading